СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Сервісний центр компанії "Інструмент Донбасу " здійснює обслуговування інструменту, гарантійний і негарантійний ремонт.

Ми надаємо повний комплекс сервіс-послуг з інформування, ремонту, обслуговування та доставки інструменту. Проводимо ремонт з використанням оригінальних комплектуючих, що гарантує тривалу і бездоганну роботу обладнання.

У нас ви можете отримати комплекс послуг з ремонту інструменту, можливість скористатися прокатом, купити оригінальні запчастини, а також всі необхідні витратні матеріали. І для цього Вам навіть не потрібно виходити з дому. Наші фахівці готові виїхати на об'єкт, оформити акт прийому-передачі техніки в ремонт. І повернути її вам вже в робочому стані.

ремонт
Ремонт

Ми діємо з урахуванням інтересів наших клієнтів, і тому готові виїхати в будь-який район міста і прилеглі селища. Сервісна служба компанії постійно розвивається і вдосконалюється з урахуванням зміни умов ринку і застосування передових технологій.

Наші майстри проходять підвищення кваліфікації в Києві і є висококласними фахівцями. Ремонт обладнання може знадобитися в будь-який момент, і нам важливо, щоб ви знали-на нас можна покласти завдання будь-якої складності і значно продовжити термін експлуатації ваших інструментів.

На сьогоднішній день матеріально-технічна база і професійний рівень підготовки фахівців сервісної служби дозволяють виконувати ремонт газонокосарок, мотокіс, мініелектростанцій, насосів та іншої техніки, будь-якого рівня складності, і гарантують високий рівень якості послуг, що надаються.

Контакты сервисного центра

Телефон

Email

service-id<сбк>ukr.net

Адреса

м. Дніпро, пр.Лесі Українки, 69

Час роботи

9:00 - 17:30