Оплата та доставка

Оплата


Способи оплати за замовлений товар:
Готівкою:
- в офісі компанії в Дніпрі;
- післяплатою при отриманні товару.
Безготівкова оплата з ПДВ і без ПДВ.

Після оформлення замовлення, менеджер компанії надасть вам рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в будь-якому банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Доставка

Наша компанія здійснює доставку товарів по м. Дніпро і в усі регіони України (із залученням кур'єрських служб).

Варіанти доставки:

Доставка кур'єром в Дніпрі (БЕЗКОШТОВНО від 10 000 грн.)
Замовлений Вами товар в більшості випадків буде доставлений в той же день з 9.00 до 18.00

Доставка і передача товарів на замовлення відбувається на підставі супровідних документів, які необхідно буде підписати. У разі готівкової оплати вам надається товарний чек. У разі безготівкової оплати-рахунок-фактура, видаткова та податкова накладна (якщо платник юридична особа).

Доставка в регіони України
В регіони України доставка виконується із залученням кур'єрських служб доставки:

Нічний Експрес
САТ
Нова Пошта
Делівері
Автолюкс

При оформленні замовлення на суму понад 10 000 грн. доставка буде безкоштовною, при цьому доставка здійснюється на склад кур'єрської служби.
Доставка замовлених Вами товарів в регіони України зазвичай виконується протягом 5-7 робочих днів, в залежності від графіка і маршруту кур'єрської служби. У разі наявності товару на складі, доставка здійснюється в той же день, при оформленні замовлення до 14.00, товари оплачені пізніше, відправляються на наступний день.

При отриманні замовленого товару в пункті видачі вантажоперевізника, вам необхідно мати з собою паспорт і номер декларації, в разі оформлення замовлення на юридичну особу, оригінал довіреності. Номер декларації, дату відправлення і доставки Вам заздалегідь повідомить менеджер компанії.