Компанія «Інструмент Донбасу» рада вітати Вас!


Вас цікавить професійний або побутовий електроінструмент, садовий електро - або бензоінструмент, вантажопідйомне обладнання або верстати для дерево - і металообробки? Все це ви можете купити прямо зараз, заощадивши багато часу!

Компанія "інструмент Донбасу" є сертифікованим партнером цілого ряду визнаних у всьому світі виробників побутового та професійного інструменту та обладнання. Категорії товарів нашого магазину переповнені пропозиціями від брендів, які, перш за все, заслужили відмінну репутацію у вас, шановні покупці. Серед них Bosch, Dremel, Makita, DeWALT, Metabo,Stihl, Honda, Stanley, Masalta, Daishin, Jet, Binzel, Патон, SSVA та багато інших.
Ми знаємо, що таке високоякісний професійний інструмент, тому можемо догодити навіть самому вимогливому клієнту.
Ми впевнені в тому, що використання висококласних моделей інструменту полегшить вирішення багатьох життєвих завдань і прискорить їх виконання, тому шановним клієнтам ми пропонуємо тільки найкраще! Асортимент нашого магазину величезний: різноманітні виробники, моделі, функціональні характеристики пристроїв.
Ви можете купити шліфувальні машини, гайковерти, болгарки (УШМ), дрилі. А також електричні лобзики, перфоратори, молотки відбійні, ножиці по металу. Крім того, пили монтажні по металу, дискові і торцювальні, електричні рубанки, електричні точила, шуруповерти, фрезери і багато іншого.
На сторінках інтернет магазину ви можете вибрати і витратні матеріали: зубила, бури, фрези, свердла, відрізні круги та інше.
Компанія "інструмент Донбасу" з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати десятки магазинів в пошуку потрібного. Ви можете замовити будь-який товар, що вас цікавить, не встаючи зі свого крісла, а наша швидка служба доставки доставить покупку за вказаною адресою.
Компанія "інструмент Донбасу" діє на всій території України.

Для замовлення товару або уточнення його наявності можна скористатися телефонами або електронною поштою.